ČAS PRO HLAS

16.-18. března 2018

ČAS PRO HLAS - workshop věnovaný objevování vlastního hlasu

 vedou Ridina Ahmedová a Dora Krátká

 

Co se o sobě můžu dozvědět prostřednictvím hlasu?  V čem mě práce s hlasem může obohatit a inspirovat? Jak vyjádřím hlas barvami nebo hlínou?

Budeme osvobozovat hlas od naučených stereotypů a budeme objevovat jeho další rozměry– pod vedením Ridiny zvukově a pod vedením Doroty  výtvarně -  budeme kreslit zvuk a dáme svobodu tomu, co nám bude společně vznikat pod rukama – zaboříme ruce do hlíny a rozezníme ji.

Dorota Krátká je výtvarnice, scénografka, herečka a lektorka, absolvovala Spšg a Vošg Hellichova a poté DAMU, podílela se autorsky na řadě představení a performancí.

 

Ridina Ahmedová je hudebnice a lektorka, dlouhodobě se věnuje práci s hlasem, podílela se na řadě hudebních projektů, momentálně působí v duu HLASkontraBAS (nominace na cenu Anděl 2016)

Víkendová dílna proběhne v krásném prostředí Statku Bernard, obklopeném přírodou. Cena za workshop je 2600,- včetně společné bohaté snídaně formou švédského stolu. Ubytování je možné ve 2 až 4 lůžkových pokojích a cena se pohybuje v rozmezí 825– 970 /os/pobyt podle počtu lůžek na pokoji.                    V rámci víkendu bude také možné si doobjednat masáž.

Přihláška je zde: https://goo.gl/forms/q5T2nTjyJiZEedOD2

  

 
Pokud se potřebujete zeptat na daší podrobnosti, pište na ridina@hlasem.cz nebo volejte na 608 202 133.

 

 

design: Lenka Blažejová / webmaster: Lukáš Vébr